info@cosyhome.cz
Zavolejte nám +420 773 785 380
Po, St, Pá 9:00 - 17:00 | Út, Čt zavřeno/individuální dohoda

O Cosy Home

Tvorba útulného domova je pro mnohé gró staveb či rekonstrukcí domů a bytů. Útulný domov není jen o hezké a promyšlené dokumentaci a výstavbě ale i o volbě vhodných prvků jako je stínící technika, textilní dekorace a doplňky.

Spolupracujeme s architekty, designéry, stavebními firmami a řemeslníky. K projektům přistupujeme vždy tak aby řešení splnilo přání a požadavky zákazníka.

Rok 2024 je pro nás klíčový. Dochází k fůzi našich rodinných společností Cosy Home s.r.o. a Saldezza s.r.o..

Velmi se na tuto fůzi těšíme a jsme moc rádi, že budeme moci spojit naše zkušenosti. S touto změnou přichází pro naši společnost Cosy Home s.r.o. i novinka v podobě showroomu, který budeme se společností Saldezza s.r.o. sdílet na adrese České Vrbné 2407 v Českých Budějovicích.

Na našem novém showroomu se můžete těšit na nové vzorky materiálů pro výrobu stínící techniky, textilních dekorací, tapet, kusových koberců a 3D obkladů.

Těšíme se na naši další spolupráci a Vaši návštěvu na našem showroomu.

S přátelským pozdravem
Cosy Home s.r.o. a Saldezza s.r.o.

Simona Burianová

Jednatel společnosti Cosy Home s.r.o.

Tel. 770 166 158
E-mail: info@cosyhome.cz

S čím se na mne můžete obrátit?
Spolupráce s novými i stávajícími partnery. Objednávky. Informace o produktech, tvorba projektů a cenových nabídek pro Interiér a Hotelový program.

Miroslava Burianová

Jednatelka společnosti Saldezza s.r.o.

Tel. 773 785 380
E-mail: burianova@cosyhome.cz

S čím se na mne můžete obrátit?
„Zabývám se návrhem, výrobou a realizací stínící techniky a textilních dekorací. Můžeme si domluvit osobní schůzku a vše probrat vše potřebné. Spolu projdeme projekty od začátku až do konce.“

Domluvit si schůzku